Skip to content

فردایی بهتر با تدبیر امروز

فردایی بهتر با تدبیر امروز

درباره موسسه علمی آموزشی تدبیر

خلاق نوین و پرافتخار: سه عبارتی است که شاید بتوان توصیف کننده بخشی از عملکرد مؤسسه علمی آموزشی تدبیر باشد که نگاهی متفاوت، دقیق و عقاب گونه به آینده دارد. مؤسسه علمی آموزشی تدبیر با ۱۰ سال سابقه درخشان و صدها رتبه برتر در حال حاضر به عنوان کامل ترین و جامع ترین مرکز آموزشی کشور در تمام مقاطع تحصیلی (از پیش دبستانی تا کنکور سراسری) تحت هدایت دپارتمان های تخصصی با حضور برترین اساتید کشور به صورت کاملا علمی و تخصصی، خدمات نوین آموزشی را ارئه کرده و هر ساله با ارائه طرح ها و ایده های برتر اقدام به پر کردن خلأهای موجود در سیستم آموزشی رایج کشور می نماید.

 در کنار آموزش، هدایت و سنجش تحصیلی داوطلبان در تمامی مراحل تحصیلی، مشاوره های تخصصی در کلیه مقاطع از اهداف اصلی این مؤسسه علمی آموزشی می باشد. 

مرکز مشاوره تخصصی تحصیلی تدبیر با شماره ثبت ۱۵۸۳۰ نامی آشنا برای مدیران، معلمان، اولیاء و دانش آموزان بوده که در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای فعالیت می نماید.

 این مؤسسه علمی آموزشی بر سه اصل پایه گذاری شده است

  1.  آموزش مفهومی و عمیق با متدهای نوین یادگیری
  2. ارتقاء سطح علمی و مهارتی دانش آموزان
  3.  ایجاد حس خود اتکایی و اعتماد به نفس در دانش آموزان 

از همان سال اول فعالیت؛ سبک کار، متدهای آموزشی و سطح بالای ارائه خدمات در این مؤسسه مورد توجه دانش آموزان برتر مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و خانواده های آنان قرار گرفت. همین اعتماد و رویکرد و حمایت خانواده های محترم و دانش آموزان برتر مشوقی شد که هر ساله فعالیت خود را با بهترین و حرفه ای ترین اساتید ادامه دهیم.
با آرزوی موفقیت مدیریت مؤسسه تدبیر
جهانگیری

موسسه علمی و آموزشی تدبیر

این مرکز آموزشی بر پایه سه اصل پایه گذاری شده : ۱- آموزش مفهومی و عمیق با متدهای نوین یادگیری. ۲- ارتقاء سطح علمی دانش آموزان ۳- ایجاد حس خود اتکایی و اعتماد به نفس در دانش آموزان از همان سال اول فعالیت، سبک کار، متد های آموزشی و سطح بالای تدریس در این موسسه مورد توجه دانش آموزان برتر مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و خانواده‌های آنان قرار گرفت. همین اعتماد و رویکرد و حمایت خانواده های محترم و دانش آموزان برتر مشوقی شد که هر ساله کار خود را با بهترین و حرفه ای ترین اساتید ادامه دهیم. امید است با برگزاری دوره های تقویتی در مقاطع ابتدایی – متوسطه اول و متوسطه دوم با بهره‌گیری از قویترین کادر اساتید و مشاورین بتوانیم درنائل شدن به این هدف والا خدمتی به دانش‌آموزان ارائه کرده باشیم.

موسسه تدبیر

ما عاشق
موفقیت هستیم

با مشاورین ما در ارتباط باشید